"Zuikis ar Kiškis?'' - Px man, aš "LABAS"

2011.05.03 18:31 TipoMigle
  • 114
6
"Zuikis ar Kiškis?''







Nuotraukos nėra
Anonimas 5528    
Aš ir labas, labas yra the best, bet jie yra skrudžai ir niekada gerų akcijų neorganizuoja, nors ir pasipinigautų, vis linksmiau būtų pildantis sąskę kažką gaut ar laimėt :P
misse 5530    
Tai jus tokie lopai kad net nesuprantat jog x yra ch ? :D ne nu pzdc ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5530    
LABAS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5532    
triušis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5532    
priciom cia tas piks?? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5533    
x = iks. Varguoliai dabar paskaitykit ir isikalkit i galva.
Grįžti į viršų