Aš ir labas, labas yra the best, bet jie yra skrudžai ir niekada gerų akcijų neorganizuoja, nors ir pasipinigautų, vis linksmiau būtų pildantis sąskę kažką gaut ar laimėt :P
|
|
|
Anonimas
5528
Aš ir labas, labas yra the best, bet jie yra skrudžai ir niekada gerų akcijų neorganizuoja, nors ir pasipinigautų, vis linksmiau būtų pildantis sąskę kažką gaut ar laimėt :P
misse
5530
Tai jus tokie lopai kad net nesuprantat jog x yra ch ? :D ne nu pzdc ;D
Anonimas
5530
LABAS
Anonimas
5532
triušis.
Anonimas
5532
priciom cia tas piks?? :D
Anonimas
5533
x = iks. Varguoliai dabar paskaitykit ir isikalkit i galva.
|