o ka demotyvacijoj veiki?
Technologijos turėjo išlaisvinti - Deja negrįžtamai įkalino...
Anonimas
5168
Anonimas
5170
Gerai, kad nenaudoju twiterio ir pan, facebookas tik bendraut su draugais is kitu saliu, email tik registruot anketoms :)
|

