O jeigu kažką praradai tokio, nuo ko priklausė tavo ateitis?
Kai visko netenkama, - dar lieka ateitis.
Anonimas
5279
Anonimas
5280
Jeigu dar turi ateitį, reiškias ne viską praradai...
coliuke_
5280
Not bad :)
|

