Pazysti ji ? - paspausk LIKE :)

2013.03.03 15:44 TheJonas
  • 1
14
Pazysti ji ?







Nuotraukos nėra
Anonimas 4322    
Nepažįstat, tai ir nekomentuokit. - ͜ -
Nuotraukos nėra
Anonimas 4864    
nepazystu ir man px jas toks sitas durnius
Nuotraukos nėra
Anonimas 4864    
p.s, snarglys čia vėja kelia, tas edvinas bent prieš kamerą nebijo išlyst, ir tau pats laikas ;) tada taip nerėkautum čia.tada išeik į lauką ir džiaukis gyvenimu, nors tu ir nevertas jo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4864    
ble, apgailėtina daros, iš bazaro ( #10 ) matosi kad fb auka, ir pnš.. Pažiūrėjo porą vlogų ir "draugai", krč, man 11 ir tai tokių vėjų nerašau :) vaikas, aš, jis. Tik įdomu kas protingesnis.
Nuotraukos nėra
TheJonas 4864    
Dx abu mama papo nedave paciulpt tai dabar zliumbe nx !!!!
dewaperang 4864    
#7 Išmok rašyti, nes tikrai penkiametį primeni, gėda!
Nuotraukos nėra
Anonimas 4864    
jonas pats ji geriai impotentas jobanas , isigyk gyvenima. Jai ne tavo ilgi nagai is aborto kibiro taip ir neislystum , ir beto toi vaiku prieglaudoi atjungs interneta negalesi verkti snarglys.
Nuotraukos nėra
TheJonas 4864    
jei nepatinka nekomentuok blt mamos piena is papo gere ir aiskina ce nx xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 4864    
#1 nesuprantu kodel tokie vaikai tampa moderatoriais... apgailetina...
Nuotraukos nėra
TheJonas 4864    
ce vlogeris the3dvinas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4864    
Cia Tomax zmona
Nuotraukos nėra
Anonimas 4864    
Who is this shit ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4864    
The3dvinas,maladiec
Tomax 4864    
Koks čia dūchas?
Grįžti į viršų