Lietuvos Respublikos Seimas - Mūsų ateitis patikimose rankose

2009.11.30 Test
  • 241
55
idiotai,seimo, nariai,donalda, baukute,zilinskas, antanas,ezopa







Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
Verkti norisi... Gedykites kas balsavot uz juos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
#54
Tu irgi ABSOLIUTI KLOUNĖ!
Karole 5833    
Visi apsoliučiai klaunai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5837    
#46 Kaip tai ne? Galėjo jo foto su suknele įmest:D
Rimtautaso 5838    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5848    
visa suduose :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5867    
Marko lietuvis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Marko 5872    
Žilinskas pydaras!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
#46 tikrai valinskas ten gero vardo nepasidare ir aplamai jam ten ne vieta kaip ir daugeliui seimunu
Nuotraukos nėra
killere 5882    
o ka rokas zilinskas blogo padares?
Kad jis homoseksualas at del to, kad girtas vairavo kaip dauguma lietuviu?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
Valinskas nlb pasiderges o kubilius pramogu versle nebuves ir ft nlb turi geru :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
dar reikejo valinska ir kubiliu idet
Nuotraukos nėra
Anonimas 5894    
Right...
Mano manymu riektų visą sistemą perdaryt ir perrinkt iš naujo, ir blaivia galva tai daryt, kurt įstatymus tik tokius, kurie atneštų naudos. Aišku dabar visa valdžia kaip ir Lietuva paskendus skolose ir valdoma pensininkų kuriem tik pasiginčyt svarbu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5901    
as skaiciau, bet manau cia tik siaip prikurta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5901    
Tolkas 5905    
Debilus iššsirinkot, dabar stumiat xD.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5905    
asilai jus, px tos foto svarbu ka galvoja, nors aisku, bent jau trys is ju tai cia visiski nieko verti, ant kitu varyt kolkas nelabai matau del ko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5908    
Tisa, tiesa xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5913    
ziauru, bet tiesa :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5921    
Reikėja dar Valinską imest su šokėjos apranga... :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5923    
Tai ko laukiam verciam juos nfig o ypac Kubiliu ta besmegeny viena diena taip kalba kita diena atsiprasineja vagiu seimas kitaip nieko kito!!!
Turbosraige 5925    
Zilinsko foto slyksciausia...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5931    
jo bet turbut sale kok cipendeilas stovi, na zn ka turiu omenyje :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5931    
o kuo zilinsko fotke bloga? is situ tai normaliausia :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5931    
donalda geriausiai atrodo, net olialia pupytes fotkindamosi bent su vienu pirstu prisidengia krutine
Nuotraukos nėra
Anonimas 5937    
O tai kuom Valinskienės nuotrauka bloga?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5944    
visu pirma patys jus balsuojat! o jei neinat balsuoti tai nerekit gereu.. jei kompanijoj yra valinskas ir jis jums patinka tai nenustebkit kad toje partijoje ir antanaia ir ananasai visokie
Coco 5946    
pilietinio mokytoja sakė respectas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5964    
Klounai,pyderai ir Antanas--tikrai patikimos rankos....
Lijanelea911 5981    
poor :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5989    
Durni rinkėjai, durni ir seimūnai. Ne patys juk atėjo, bet liaudis tokių norėjo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5993    
Galetu ir neplatint tos nuotraukos baisu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5998    
sakot ka issirinkom ta ir turim kad nera ka rinktis visi vienodi tai nors pasirinko zmones tuos kuriuos per tv rodo :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 6004    
Tai išvada kokia? Ką išsirinkai tuo ir "džiaukis". O per kitus rinkimus galvok ką nori išrinkt, domėkis kas kaip masto ir tada jau žinosi ką renki, ką jis tau žadėjo ir už ką į jį kiaušinį paleisi vėliau.
AnimePsycho 6009    
Teisingai Ugnė sako, dauguma balsuoja už tuos kurie daugiausiai žada ir apskritai balsuoja ne visi už tai, kad mano jog nėra nieko gero, net nesidomi, o dažniausiai tie ir skundžiasi kurie rinkimuose nedalyvauja.
Nuotraukos nėra
Anonimas 6009    
Šiek tiek pasidomėjus tikrai galima atrasti kažką geriau už tai, ką matom viršuj :D tiesiog Lietuvos didžioji masė to nesuvokia ir balsuoja už tą, kurį daugiau per TV rodo
saslykas 6009    
Juokas per ašaras...
Nuotraukos nėra
Anonimas 6009    
ar čia juoktis, ar verkt..
Nuotraukos nėra
Anonimas 6010    
Debilai tik ir like.....
labai_baisu 6016    
Ugnė, "Už debilus pribalsuoja, o paskui verkia, kad negerai" Priciom cia? Uz ka neprabalsuok, bus tas pats. Nes tik is debilu ir gali rinktis...
Nuotraukos nėra
Anonimas 6017    
Kokius dauguma išrinko, tokie ir yra.
Už debilus pribalsuoja, o paskui verkia, kad negerai :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 6019    
i seima forsu gauja issiust tvarka manau padarytu
Nuotraukos nėra
Anonimas 6020    
baisi teisybe
Nuotraukos nėra
Anonimas 6022    
Svarbu yra Rokas +ilinskas. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6032    
Juokinga ir tuo paciu ziauru ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6033    
Tai dar vienas irodymas, kad valdzia, kapitalistai ir visa babilono sistema prie gero neprives NIEKADA:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 6034    
Tas pats, Donalda Meiželytė.
Nuotraukos nėra
Anonimas 6035    
koks vardas tos nuogosios mūsų seimo narės?
Nuotraukos nėra
Anonimas 6038    
LIiudna :( visas pasaulis juoktusi pamates, reik paslept :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6041    
Sitas rimtas buwo :D
(50-55)
Grįžti į viršų