Gyveni penktame aukšte? - Nu tai eik, ko lauki?

2011.11.29 Test
  • 139
15
forsai, laiptine, siurprizas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5312    
tas zenklas tai tipo reiskia Anarchija ar ka? :D
anonimas 5318    
#12 jo tik gaila, kad nuo treninguotų nelabai ir gaunam kol ne vieni būnam :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5318    
Noreciau kad pats toj zonoj pasedetum ir is taves tuos bandymus atlikinetu, sneket maziau reikia, teisingai yra tokiu, kuriu net gyvuliais nepavadintum, bet ne visi vienodi. Maziau sneketi reikia!!!
FarmVille 5319    
#11 lol.. kad vienam gaut pizdy nereiktu? kuo daugiau gaus pizdy tuo linksmiau:D
anonimas 5319    
-tai pl laukiu savo dar 10 ilgaplaukų, kerzuotų draugų
Nuotraukos nėra
Anonimas 5319    
praeiciau su kerzais per plikes no problem
Nuotraukos nėra
Anonimas 5647    
Tai jie is west side... Keista kazkaip. Ir ka jie cia... Daugiau nezino kur sleptis nuo Skinhead'u.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5920    
pas mane name taip būna : (
Nuotraukos nėra
Anonimas 5933    
minusu*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5933    
blia man jie atrodo labai gera zaliava ukiniam muilui...
o pries tai kol dar sedi zonoj, tai galetu su tokiais visokius bandymus atlikinet! ir zalieji ramus, nes situ nei gyvunais, nei kuo nepavadinsi, ir lietuvoj gyvent ramiau. Vieni pliusai! munisu nerandu
Nuotraukos nėra
Anonimas 6036    
koks adidas, ... ABIBAS :D
crash 6037    
A tai kiba Adidas ? :D
giedriuxxx 6037    
ir tas is one :D
sublime 6037    
Šitas geras... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6037    
nemaloni situacija buna :Dbej jei pazistami tai pox :D
Grįžti į viršų