Šiuolaikinės merginos - Kam joms tie vaikinai...

2011.02.22 Tekst
  • 127
12
siuolaikines,merginos,joms,vaikinai,nereikalingi







Nuotraukos nėra
Anonimas 5211    
gal jus eikit atgal i savo uoniuka devynmetes nelaimingos ;@@@~~~~**************************
Nuotraukos nėra
Anonimas 5218    
"Fak ju nakui" :D Ziauru :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5600    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5601    
Liveta Zukauskaite in fb. nenormali :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
fuj nx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
#3 tai tu ta lezbe is demo ane?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
Tai kaii dužusios :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
svarbu kuo ilgesni :**********************************************************
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
aukos ir tiek.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
Na kodel gi ne.
Meile gali egzistuoti ir tarp merginu. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
siaubas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5606    
ziaurios; DD
Grįžti į viršų