Refleksai - kartais jie kenkia

2011.01.05 Tekst
  • 486
16
Refleksai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5404    
#2 geriau jau užsiversk kol pedobear šiknos nepadraskė tau...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
#10 Bleeem ! tai va kur maciau sita : DDD
Jau ta puslapi buvau uzmirses : P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
cfcfhhddtydyhf
mxb 5644    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
pavadinimas sugadino..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5646    
As vogiu zydus bet tokio nusikaltimo nesu mates komiksa pavogt nu pzdc
Nuotraukos nėra
Anonimas 5647    
SHUDAS BLM!!! savo sugalvokit ka nors o ne explosm.net verskit i LT kalba...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5647    
Uzskaitau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5647    
super komentaras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
koks angliskas? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
Koks skirtumas orginalas ar ne! jei jau kas paviesino internete tai reiskia norejo kad visi tiesiog smagiai pazvengtu is to. O jei kazkam geriau anglishkai skaitosi tai durys atidarytos i analogini anglishka tinklapi!
rokas111 5648    
:D Geras, geras.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
#2 Taip!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
#2 pritariu. Beto angliškai geriau skaitosi. :D
Kord 5649    
Geriau jau originala dekit, o ne vokite ir verskite i lietuviu kalba ;D
gretagreat28 5649    
nu pzdc :D
Grįžti į viršų