#26 6 žodžiai :D
Merginos sako - - '' aš negraži'' kai joms reikia komplimento.
Anonimas
5735
Anonimas
5738
nu nevisom taip yra, pavyzdžiui man tai atrodo kvaila, ir aš taip nedarau :p
Anonimas
5738
zinovas blet... niekas nihuja nesupranta kas ten ju galvose dedasi.
Anonimas
5739
tokiai "demotyvacijai" galima tik 2 zodzius pasakyt - eik tu blecha visur tu niekse
Anonimas
5739
sutinku
Anonimas
5739
#23 me too.
Anonimas
5740
retai labai
Anonimas
5740
Aš taip dažnai sakau ir ne todėl kad trūksta dėmesio ar noriu komplimento, o todėl nes ištikrotaip manau.
Anonimas
5740
Truksta dėmesio, ir ka? pasakykit kad ji begalo graži, jei negraži tai taip ir sakyk , kur bėda? :D
Anonimas
5740
kai jom truksta supisto demesio
Anonimas
5740
kas tiesa tas tiesa :P mane siutas ima, kai tikrai grazios merginos sako jog jos yra bjaurios tik tam, kad isgirstu komplimenta, ar dar blogiau...
JuQdQJi
5740
#9;D #15 pritariu :)
Anonimas
5740
nu jei taip pasako tikrai negrazi pana tai abejoju ar ja kas apipils komentarais :D
Anonimas
5741
#13 joo... :X tas tai tikrai nieko gero. ;D pažįstu vieną tokią.
Anonimas
5741
o as taip nemanau... Kai man sako kad esi grazi as liepiu taip nesakyti nes nera nustatytas kazkoks standartas paneliu va grazi tai va taip ir taip turi atrodyti man mieliau kada man pasako kad esu simpatiska. Nes kad ir kokia grazi butum visada atsiras grazesne, taip kad nereikia saves laikyti grazuole :)
Anonimas
5741
No shit ? Jau galvojau debiliskesniu demo neides jau , bet vis del to klydau.
Pouu
5741
geriausia tai tos visokios (kur jau rmt baisios) kai primeta ir įsivaizduoja kad yra ledines ar pan... Va ten tai.. :D
Anonimas
5741
Aš tokiu atveju tiesiog pritariu, kad ji nelabai graži, bet ne pati baisiausia. Ir velniop tie komplimentai. (y)
Anonimas
5741
ne visoms taip
Anonimas
5741
kai taip pasako tai pritarkit ir dadekit , nu ne visi tobuli :D tada reciau taip kaulins komplimentus :D
Anonimas
5741
gerai kad bent zino jog ji negrazi ir nereikia man to sunkaus darbo padaryti t.y. pasakyti "mazute tu negrazi jei nabutu baisesniu dalyku butum gineso knygoje..."
Anonimas
5741
nu ir tegul, ką jum gaila tų komplimentų? Šūdina demotyvacija..
Anonimas
5741
#6 kodel nepasakysi? visi meluot mokame ;]
Anonimas
5741
Bet tai, kuri is tiesu negrazi, tai ir nepasakysi, kad grazi...
Anonimas
5741
#4 bet visi taip daro nieko nuostabaus
Anonimas
5741
paziurekit i facebook ir pamatysit akivaizdu pavizdi kai kasnors savo nuotraukas kritikuoja kad kiti paneigtu si fakta.
Anonimas
5741
nu gi ir pasakykit tą komplimentą, gi turi ateiti laikas išmokti sakyti komplimentus šiaip sau :D
Anonimas
5741
Va va tikra tiesa... Ir siaip man leksta kai mergos taip raso.. Kaip dx atrodo :D
Anonimas
5741
arba jeigu jos tikrai yra negražios
|

