Vyresnysis brolis - Savo sesers asmens sargybinis

2011.11.18 Taute
  • 157
10
Vyresnysis brolis







Nuotraukos nėra
Anonimas 3310    
Manęs brolis nekankina, tik erzina
Nuotraukos nėra
Anonimas 4847    
true story :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5121    
o mano brolis manęs nekankina ir nekankino ;p bet užstot -užstos visada. tegul tik pabando kas ne ą žodį pasakyt ir kapiec;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5161    
#4 Aš nesuprantu, koks tau skitumas, sekly morka. :D
supahh 5333    
Yap, as saugi looool
Nuotraukos nėra
Anonimas 5334    
Bliamba, visada norėjau vyresnio brolio arba bent žmogaus kuris jį atstotu. Su broliu santykiai vistiek ne tokie kaip su jaunesne seserimi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5334    
Chebra, jeigu norit tokių "orginalių" ir "savadarbių" komiksų, eikit į 9gag arba funnyjunk. Ten kasdien tokių šimtais atkeliauja. Šitas tik išverstas, tikrai ne pačio galvotas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5334    
mano ne :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5334    
Mano irgi ;]]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5334    
va mano sese saugi :))
Grįžti į viršų