Nustok - Save apgaudinėti

2011.10.10 Taute
  • 253
10
Nustok







Nuotraukos nėra
Anonimas 5106    
cia jis ir yra pasikele ir is karto demotyvaciju kurt xD
Nuotraukos nėra
Edvass 5203    
Jis ir nuveikė! Sukūrė daugiau nesamoningų demotyvacijų :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5370    
#7 epic.............fail.....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5370    
aš tai kompo neturiu. Ir čia ne prikolas. Prisijungiau dbr per tel.
Mr.Troll 5370    
#5 Jei nemoki stumt, tai varyk miegot, vaike :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5371    
jei užvėliau tai ginčykis, aš tai einu mygt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5371    
jei užvėliau tai ginčykis, aš tai einu mygt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5371    
#2 ką tik užvėlei ginčą, pilnybe tu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5371    
Mr. Troll, kaip atkakliai tu stengiesi sulaukti pripažinimo savo tariamai taikliais komentarais. Ir tave nervina, oi nervina, nes nepavyksta užvesti diskusijos, ginčo, pjautynių... Tuštybės įsikūnijimas tu
Mr.Troll 5371    
Ir jis, kaip kompiuteristas, gaus didesni atlyginima, nei jus, nevykeliai.
Grįžti į viršų