cia jis ir yra pasikele ir is karto demotyvaciju kurt xD
Nustok - Save apgaudinėti
Anonimas
5106
Edvass
5203
Jis ir nuveikė! Sukūrė daugiau nesamoningų demotyvacijų :)
Anonimas
5370
#7 epic.............fail.....
Anonimas
5370
aš tai kompo neturiu. Ir čia ne prikolas. Prisijungiau dbr per tel.
Mr.Troll
5370
#5 Jei nemoki stumt, tai varyk miegot, vaike :D
Anonimas
5371
jei užvėliau tai ginčykis, aš tai einu mygt
Anonimas
5371
jei užvėliau tai ginčykis, aš tai einu mygt
Anonimas
5371
#2 ką tik užvėlei ginčą, pilnybe tu :D
Anonimas
5371
Mr. Troll, kaip atkakliai tu stengiesi sulaukti pripažinimo savo tariamai taikliais komentarais. Ir tave nervina, oi nervina, nes nepavyksta užvesti diskusijos, ginčo, pjautynių... Tuštybės įsikūnijimas tu
Mr.Troll
5371
Ir jis, kaip kompiuteristas, gaus didesni atlyginima, nei jus, nevykeliai.
|

