Gerai,kad ne spyri i kakta :) o tikrai manau nepakenktu.:)
Gavau nuo tėčio...
Anonimas
5165
Anonimas
5354
man tewas vetoj laikrodzio padowonotu airsoft o tau spiri i sikna nebloga
Anonimas
5354
#6 , eik pakvepuot grynu oru,jei net tokiu dalyku nebegali suprasti..:) cia patarimas,kuris manau tau i nauda..
Anonimas
5354
:DFDDDrolexa
Anonimas
5354
cia tipo laikrodi gawo nuo tecio?
Geras_Iksas
5354
prasileido biski bachuras :D
XciclonX
5355
Žiūrint koks tas mušimas, pateisinama jeigu gauna per užpakalį už blogą elgesį, bet kai girtas tėvas grįžęs siautėja tai čia nieko gero. Viskas turi būti su saiku, o čia jau velniai žino ką turėjo padaryti, kad šitaip gautų.
XciclonX
5355
Žiūrint koks tas mušimas, pateisinama jeigu gauna per užpakalį už blogą elgesį, bet kai girtas tėvas grįžęs siautėja tai čia nieko gero. Viskas turi būti su saiku, o čia jau velniai žino ką turėjo padaryti, kad šitaip gautų.
anonimas
5355
siandieniniams vaikams tikrai reikia nuo tecio gauti gal baigtusi visi mandrumai
Spameris
5355
Nu žinot dabar mielkai tokie išnaglėję, kad geriau tegu kartais gauna.
|

