#1 sudeginti seimui apšildinti, o tada susprogdinti seimą, jo vietoje pastatyti namą ir medį, o tada viską sudeginti. ;)
|
Anonimas
5763
Anonimas
5834
nervina kai 60m. ar daugiau seniai uz vairo sedi sudaro ilga eile uz saves, kelia pavoju netik sua, bet ir aplinkiniams...
Anonimas
5834
Ne, tiesiog iš jų reikia atimti vairuotojų pažymėjimus, sukarpyti, sudeginti, tada pakasti po žemėmis, pasodinti toje vietoje medį, o kai jis užaugs, jį nukirsti ir sudeginti.
|

