Rasizmas - Tik dėl viso pikto...

2010.07.18 12:11 Tauragiskis
  • 3
6
Rasizmas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
Lietuviškai skamba geriau, nei "just in case". Atsiranda šauni dviprasmybė.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
xD geras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
Kai verti is anglisku, bent paklausyk ar normaliai skamba isvertus,
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
nusvilptas, esu mates toki, kodel niekas nesugalvoja nieko originalaus siais laikais ?
Chloras 5824    
Nebutu. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
Lietuvoj taip butu jei eitu forsas o ne juodukas
Grįžti į viršų