Neapykanta - gali būti ir išradinga

2010.07.07 Tauragiskis
  • 104
35
Neapykanta







Nuotraukos nėra
Anonimas 5225    
jo blt os as ukirsciau ta medi su kapociau su presuociau i popieriu ir pernauja is pausdinciau tas teisias
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
Man pasirodė, kad aš viena tesupratau, jog Traukinukas siūlo sudeginti jų vairuotojų pažymėjimus...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
tai kad sitiem aparatam nereikia teisiu ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
Einanaaaaaaaxuj tuoj numirsiu is juoko .. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
cia jis apie vairuotoju pazymejimus sneka, avineliai
candy 5819    
;D epic komentatorius :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
ee prajuokino labai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
PRAJUOKINO :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5828    
čia sarkazmas su šiek tiek grotesko ir dabar ypač populiariais "random" bajeriais. Tiesiog, kas supranta, tam juokinga, o kas ne - nekreipkit dėmesio :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5828    
kazkokia*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5828    
sarkazmas? cia ne sarkazmas. sarkazmo reiksme visai kita. cia jau kazkoks nesveika nepykanta senyviems zmonems. va tokius kaip jis reikia sudegint. debilas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5828    
visi, kurie stumia ant to žmogaus paprasčiausiai nesupranta sarkazmo : )
Nuotraukos nėra
Faina 5829    
kam ce gerai ir kietai pavare, tai jus kurva debilai esat. nebutu susikta lietuva, nes lietuviai geriausiai sugeba sitaip kietai elgtis :D ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
kietai pavare :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
Biški per daug žiauru O.o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
uoj geras... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
:D nu cia tai jega xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
cia gyditis reikia tokiem zmonem, kurie raso tokius komentarus
Blooper 5829    
#6 vienintelis komentaras, kuriam pritariu.
Man jau darosi baisu. Žmonės, kur žiūrit?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
Skaitau skaitau, jau žiuriu pasodinti toje vietoje medį :D galvojau tuom ir baigsis viskas ;D pasirodo dar nukirsti tą medį ir sudeginti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
gerulis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
pz kai prajuokino ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
užskaitau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
ziauriai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
:D
zilwis777 5830    
:D

Dovilsss 5830    
;D.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
uzskaitau :D
Modestas. 5830    
debilas..
kramtuske 5830    
cia dar pagalvot reikia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
Tikrai neapykanta išradinga. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
cia jau neapykanta su isdirbimu i ateiti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
O ble :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
(y)
Grįžti į viršų