Ar tu visada toks durnas? - Ar tiesiog šiandien ypatingai stengiesi?

2011.08.18 Synecdoche
  • 191
10
gyvenimiska,filosofija







Nuotraukos nėra
Anonimas 5013    
#6 Čia George Carlin... matosi, kad tau net stengtis nereikia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5422    
lame joke - shitty demo!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5423    
jau 3 metai kaip mires sitas dede
Nuotraukos nėra
Anonimas 5423    
George Carlin is awesome!
Pirmyn 5424    
#5 cia tavo klasiokas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5424    
Nemanau, kad tokį žmogų buvo tinkama parinkt kažkokiai demotyvacijai. Jis vienas retas tų, kurie vien savo mąstymu užsitarnavo pagarbą. Sakyčiau RIP, bet jis buvo ateistas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5424    
#2 Yeap.
Pirmyn 5424    
Kaip pasistengiu bunu ir durnesnis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5424    
Čia George Carlin ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5424    
Senuk,aš visada toks :)
Grįžti į viršų