#6 Čia George Carlin... matosi, kad tau net stengtis nereikia.
Ar tu visada toks durnas? - Ar tiesiog šiandien ypatingai stengiesi?
Anonimas
5013
Anonimas
5422
lame joke - shitty demo!
Anonimas
5423
jau 3 metai kaip mires sitas dede
Anonimas
5423
George Carlin is awesome!
Pirmyn
5424
#5 cia tavo klasiokas?
Anonimas
5424
Nemanau, kad tokį žmogų buvo tinkama parinkt kažkokiai demotyvacijai. Jis vienas retas tų, kurie vien savo mąstymu užsitarnavo pagarbą. Sakyčiau RIP, bet jis buvo ateistas.
Anonimas
5424
#2 Yeap.
Pirmyn
5424
Kaip pasistengiu bunu ir durnesnis :D
Anonimas
5424
Čia George Carlin ?
Anonimas
5424
Senuk,aš visada toks :)
|

