Ant Ryto Ultrų "stumti" dar suprantama. Ant JBR - nelabai. A, pagaliau, gi čia grafitas ant sienos, po galais!
|
Fusion
5879
Anonimas
5882
tiksliai parasyta
Anonimas
5883
man atrodo tas uzrasas ant sienos demotyvuoja sirgti uz ryta, kadangi parasyta jog geriau dukra kurva nei sunus RYTfanis.
Anonimas
5883
(finger) tokiems užrašams
Anonimas
5883
paskutinis cia
rossoneri
5883
neatsibosta tau tiek spamint?
chzarija
5883
geras uzrasiukas
rossoneri
5883
negaliu :D
valkata
5883
nevaryk :D
rossoneri
5883
#5 neee, kasiui dar daug pirstu apmist kad jega butu, vat futbolas... vat kur tikra jega!!!
rossoneri
5883
beto klaidas istasyk, zodyje zalgiry padarei 3 klaidas... Žalgirį
valkata
5883
lievai tau, as megstu ir zaist ,ir ziuret ir vapse kasis jega :D
rossoneri
5883
paveiksliukas tai rimtas
rossoneri
5883
zalgiris - rasomas su ž ir is didziosios raides. isvis kases nemegstu, gal kokius 4 kartus tesu zaides, ziurejes isvis nesu ir kogero niekad neziureciau.
valkata
5883
l rytas jega :>
|

