Ant Ryto Ultrų "stumti" dar suprantama. Ant JBR - nelabai. A, pagaliau, gi čia grafitas ant sienos, po galais!
|
Fusion
5878
Anonimas
5882
tiksliai parasyta
Anonimas
5882
man atrodo tas uzrasas ant sienos demotyvuoja sirgti uz ryta, kadangi parasyta jog geriau dukra kurva nei sunus RYTfanis.
Anonimas
5882
(finger) tokiems užrašams
Anonimas
5882
paskutinis cia
rossoneri
5882
neatsibosta tau tiek spamint?
chzarija
5882
geras uzrasiukas
rossoneri
5882
negaliu :D
valkata
5882
nevaryk :D
rossoneri
5882
#5 neee, kasiui dar daug pirstu apmist kad jega butu, vat futbolas... vat kur tikra jega!!!
rossoneri
5882
beto klaidas istasyk, zodyje zalgiry padarei 3 klaidas... Žalgirį
valkata
5882
lievai tau, as megstu ir zaist ,ir ziuret ir vapse kasis jega :D
rossoneri
5882
paveiksliukas tai rimtas
rossoneri
5882
zalgiris - rasomas su ž ir is didziosios raides. isvis kases nemegstu, gal kokius 4 kartus tesu zaides, ziurejes isvis nesu ir kogero niekad neziureciau.
valkata
5882
l rytas jega :>
|

