Demotyvuoja - sirgti uz žalgirį..

2010.05.17 18:16 StankiuX
  • 0
16
Demotyvuoja







Fusion 5881    
Ant Ryto Ultrų "stumti" dar suprantama. Ant JBR - nelabai. A, pagaliau, gi čia grafitas ant sienos, po galais!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5884    
tiksliai parasyta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5885    
man atrodo tas uzrasas ant sienos demotyvuoja sirgti uz ryta, kadangi parasyta jog geriau dukra kurva nei sunus RYTfanis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5885    
(finger) tokiems užrašams
Nuotraukos nėra
Anonimas 5885    
paskutinis cia
rossoneri 5885    
neatsibosta tau tiek spamint?
chzarija 5885    
geras uzrasiukas
rossoneri 5885    
negaliu :D
valkata 5885    
nevaryk :D
rossoneri 5885    
#5 neee, kasiui dar daug pirstu apmist kad jega butu, vat futbolas... vat kur tikra jega!!!
rossoneri 5885    
beto klaidas istasyk, zodyje zalgiry padarei 3 klaidas... Žalgirį
valkata 5885    
lievai tau, as megstu ir zaist ,ir ziuret ir vapse kasis jega :D
rossoneri 5885    
paveiksliukas tai rimtas
StankiuX 5885    
#2 man ir paciam fule patinka bet paveiksliukas rimtas tai ir parasiau taip :D
rossoneri 5885    
zalgiris - rasomas su ž ir is didziosios raides. isvis kases nemegstu, gal kokius 4 kartus tesu zaides, ziurejes isvis nesu ir kogero niekad neziureciau.
valkata 5885    
l rytas jega :>
Grįžti į viršų