Ant Ryto Ultrų "stumti" dar suprantama. Ant JBR - nelabai. A, pagaliau, gi čia grafitas ant sienos, po galais!
|
Fusion
5881
Anonimas
5884
tiksliai parasyta
Anonimas
5885
man atrodo tas uzrasas ant sienos demotyvuoja sirgti uz ryta, kadangi parasyta jog geriau dukra kurva nei sunus RYTfanis.
Anonimas
5885
(finger) tokiems užrašams
Anonimas
5885
paskutinis cia
rossoneri
5885
neatsibosta tau tiek spamint?
chzarija
5885
geras uzrasiukas
rossoneri
5885
negaliu :D
valkata
5885
nevaryk :D
rossoneri
5885
#5 neee, kasiui dar daug pirstu apmist kad jega butu, vat futbolas... vat kur tikra jega!!!
rossoneri
5885
beto klaidas istasyk, zodyje zalgiry padarei 3 klaidas... Žalgirį
valkata
5885
lievai tau, as megstu ir zaist ,ir ziuret ir vapse kasis jega :D
rossoneri
5885
paveiksliukas tai rimtas
rossoneri
5885
zalgiris - rasomas su ž ir is didziosios raides. isvis kases nemegstu, gal kokius 4 kartus tesu zaides, ziurejes isvis nesu ir kogero niekad neziureciau.
valkata
5885
l rytas jega :>
|

