2PAC - legenda mirusi ankščiau laiko..

2010.05.18 14:52 StankiuX
  • 9
10
2PAC







Nuotraukos nėra
Anonimas 5524    
#8 +++++
Nuotraukos nėra
Anonimas 5589    
Ooo... Tupac. Šaunuolis žmogus.
R.I.P.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
Jis tikra legenda. O tie kurie nieko nesupranta apie jo muzika,apie pati pac'a geriau patyli tegu.

#5 panele(ar tu bernas nzn is ft sunku nusprest) Jis pagyde daugeli zmoniu savo dainomis. Tais laikas daugeliau suteikdavo vilties. (Pvz. ,,Juoduosiose kvartaluose" gyvenusiems zmones suteikdavo stiprybes ir vilties kasdieniniame gyveni, nes jis kiles is ten pat. Nuo dugno iki zvaigzdes ir jis nekeite savo nuoziuru. Tad pirma pasidomekit, o tada bandykite vaidinti protingais.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
jo dainu klauso iki dabar nors jau mires 14 metu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5880    
Repo legenda :]]]
GuoDy 5882    
Daug vertesnių žmonių vadintis Legendomis. O Jis tik atlikėjas. Neišradęs, neišgydęs ir neišgelbėjęs ko nors. Nors Jo jo dainos tikrai geros.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5882    
Tu cia gal nori demotyvuoti klausyti repo.. ar kaip?.. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5882    
#2 +1
Nuotraukos nėra
Anonimas 5882    
legenda? suabejociau...
dzokeris 5882    
patikek ira ir daugiau uz ji nusipelniusiu zmoniu
Grįžti į viršų