Nes čia Lietuva ..

2010.11.09 20:53 Smagus
  • 3
4
grybauskaite, geras, zmogus







micalota 5699    
pas mus gi gismsta diedieji picaso :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
:D
Nuotraukos nėra
shitbrix 5705    
#1 :D
Baudziauninkas 5705    
arba jus paprasciausiai nesuprantat moderniojo meno :D
Grįžti į viršų