Nes čia Lietuva ..

2010.11.09 20:53 Smagus
  • 3
4
grybauskaite, geras, zmogus







micalota 5700    
pas mus gi gismsta diedieji picaso :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5706    
:D
Nuotraukos nėra
shitbrix 5706    
#1 :D
Baudziauninkas 5706    
arba jus paprasciausiai nesuprantat moderniojo meno :D
Grįžti į viršų