#3 Taip, nesilanGau, nes jau senokai nebereikia. O Tu? (Retorinis klausimas)
|
zvp
5627
Anonimas
5627
negrazus hood'as
OZZ
5628
1970 chevrolet chevelle clone SS > GT 50E >:D
Anonimas
5628
Nice 67 Shelby GT 500E
Anonimas
5628
Jau kaip mane nervina kai demotyvatoriai deda demotyvacijas su rašybos klaidom, bet tai dar atleistina.. nu, bet jau kai pradeda dėt su tais ":D", ":)" ";)" ir t.t. tai negaliu.. Užknisat. Jei jau nesugebat normaliai demo sukurt, tai nekurkit, po galais.
Anonimas
5628
#3 Tau pačiam reiktų išmokti, kaip manai ? Po žodžio tai reikia kablelio ir nesilankai, o ne nesilangai.
Anonimas
5628
#1 Tamsta, tai kad pats nesilangai. Žodį beje reikia iš abiejų pusių kableliais skirti.
Anonimas
5628
Patarimas geras.
zvp
5628
Pasiskaityk wiki, kas yra demotyvacija, motyvacija. A, beje nebebėk iš lietuvių kalbos pamokų
|

