Ar tik aš viena - nesuprantu tos reklamos?

2013.06.15 Shurpie
  • 25
7
angel,pildyk,sudas,o,ne,reklama




© Google vaizdai



prodigy 4753    
ner cia jokios prasmes ieskot, tiesiog naujas veidas pildyk reklamoj
Nuotraukos nėra
Anonimas 4756    
itikinkim dar vieną kaimo mergelę, kad ji gražiausia tv žvaigždė
Nuotraukos nėra
Anonimas 4757    
#4 jinai zviozda juk, ja per telika pastoviai rodo, tam ir atsinese ji :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4757    
Prie ko tas "kad mane geriau matytumet"? WTF??/
Nuotraukos nėra
Anonimas 4757    
bl kokia baisi ji dar man...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4757    
kas cia per reklama?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4758    
o ko čia nesuprast angel ir YRA angel tai taip išeitų kad tikrai tu viena ;))))))))))))))
Grįžti į viršų