W T F
|
Anonimas
5718
Zoja
5718
Bet jo... akcentas... Ne lietuviškas... Gal daugiau pasitreniravus jis tikrai viską gražiai išdainuotų... ;}
Persikas
5719
Kai vaikui balsas graziai uzluzineja...:D bet vistiek..gaila niekas dar nepastebėjo tokio talento...;/
Anonimas
5719
Jam į Lietuvos talentus reikėtų eit. Būtų mano dievukas.. :D
|

