Visi grybai valgomi! - Tik kai kurie viena karta

2010.07.13 SJ10
  • 74
12
Visi grybai valgomi!







saulute25 4224    
Smagu tuščiame miške vienai pabūti su savo mintimis.Grybavimas smagi rudens pramoga.Lietui smarkiau palaisčius žemę,sparčiau ima kaltis grybai kaip smagu matyti minkštučiuose samanų pataluose jų taškučius.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5253    
bl.. is tikruju..
dewaperang 5260    
jau galvojau kurt demotyvacija, ivedu i paieskos laukeli visi grybai valgomi, tik pyst pussimtis demotyvaciju!! :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
heh kas teisybe tai ne melas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5720    
einam Grybaut!!;D
Sadness 5817    
fainai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
bet juk nera tokio grybo kury galima butu suvalgyt antra karta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
Aina nachui!!! ;D pizda kai zvengiu ;D
Gusta-Fang 5826    
;D ok toks.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
Paruoškit tuos valgomus vieną kartą, ir norėsit jų dar kartą. xD
zbyshek 5826    
#1 sutinku
Nuotraukos nėra
Anonimas 5827    
kas tiesa, tas ne melas ;)
Grįžti į viršų