O, mano dėstytojas. :)
Yra dvi nuomonės - Dėstytojo ir neteisinga
zilwis777
5383
Anonimas
5477
Aplodismentai jam! Esu laiminga, kad teko pabendrauti su tokiu žmogumi.
Anonimas
5721
Stakvilevicius cia, va cia tai tikrai kad yra arba jo nuomone (moksliska) arba neteisinga, viska jis zino.. nu kas su matematika ir dar daugiau
Anonimas
5721
sitas destytojas geras ;) geros paskaitos pas ji budavo :)
Anonimas
5721
tik ne pas rimanta raudoni ;D protingas zmogus supranta kitu nuomone
Anonimas
5722
Tass pats ir su tėvais :D
Anonimas
5723
Pagarba :) Komentare neįžvelgiu nei ironijuos nei juoko, parašyta gryna tiesa :)
erikaslt
5723
fainas senis atrodo :D
waiduse
5723
Jis kiekvieną paskaitą paversdavo mažu spektakliu su daugybe įdomybių, tik spėk viską fiksuoti :) Pagarba šiam dėstytojui!
Anonimas
5723
Pagarba. Tikras pavyzdys. Dekui uz paskaitas Fotone.
Anonimas
5724
Pagarba siam zmogui :) dekui uz Fotona :)
Anonimas
5724
neteisinga nuomone?
Anonimas
5724
Aisku, kad protingas zmogus, juk is pagegiu!!!!!
Anonimas
5724
#7 patikėk, tikrai nea :) Ji pazista daug zmoniu is visos Lietuvos
Anonimas
5724
Šiltas ir įdomus žmogus. :))
erikaslt
5724
windows xp for life
Anonimas
5724
sitoj demotyvacijoje reiskias tik ŠU studentai :D
Anonimas
5724
oooo, gerbiamas Stakvilevicius:)) nebuvau sutikes labiau issilavinusio zmogaus:)
Anonimas
5724
ei draugai ka matau
Anonimas
5725
#3 Demotyvacija nublanksta pries sita asmeni. Jis tikrai vertas nemazai pagarbos. Zmogus i kuri galima lygiuotis...
Spameris
5725
Atsipisam nuo žmogaus ir pradedam apie demotyvaciją kalbėt.
RYBA
5725
vo koks pacančikas!! :D
Justulis
5725
ok sitas zmogus MALADIEC!!!
|

