Jei atvirai, aš nežinau kokia tu graži - Nes mano akys taip ir nepajudėjo nuo tavųjų akių

2011.04.09 Rudaakis
  • 353
17
meile





: meile


Nuotraukos nėra
Anonimas 5433    
ZAJEBALI NX TOS SUDINOS EMOTIVACIJOS KURVA SUAUKIT IDIOTAI IR MALIAFKOS JIBANOS!!!! PLEASE!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5550    
a, nu ko cia werki ?
Yra zmoniu kurie jos nezinojo, ir nesilanko tw citatose. Tjgj neuzk.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
Mieli kokiee :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
bl tu autoriau sita citata is citatos.lt nupisai, geriau savo kazka sugalvotum
Spameris 5557    
Gal pats laikas ir į veidą pasižiūrėt, ale baidyklę kokią tai galėjai pasigaut.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
O akys į grožį neįeina? ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
#8 Koks tu savikritiškas mat...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
HAHA, pasvajojot ir praeis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
EMOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!
Apsiverkit 5557    
#6 Mano galvoje tik tai, o tavo galva išvis tuščia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
#1 #5 mldc:D
Nuotraukos nėra
SOP 5557    
to apsiverkit paaiskinimas: tu debilas kuriam tik tai galvoje ir to niekada negauna :)
Apsiverkit 5557    
Jei atvirai, aš nežinau kokia tu graži,
nes mano akys matė tik tavo pakaušį.
--
Paaiškinimas: pisau tave doggystyle.
GhBlar 5557    
#1 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
cia kur demotyvuoja? cia demotyvacija?
Reinass 5557    
Nuotrauka tai ziauriai grazi :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
*papų
Grįžti į viršų