Romantic... - ...raktas nuo sekso...

2010.05.17 Robert
  • 55
31
Romantic...







Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
"...romantika.. vemt vercia, geriau kanors linksmiau sugalvoti " "... isgerti vyro..."
Isvada: Mergoms reikia ne romantikos, o BLOWJOB :}}
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
#6
O, bent viena protingai masto :D Pakviesiu tave kur nors, ne romantiskai praleist laika. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
Nemanau,kad visos merginos lydosi del romantikos:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
N U O ?? ar S E K S U I ?? gal norejai pasakyt kad ROMANTIKA, RAKTAS SEKSUI.. o tas zodis NUO tai kaip tik atbaido :D
Robert 5876    
nesutinku, kartais zmones nemegsta romantikos ypac jeigu kalba eina apie vaikinus, nes tesiog jiems tai nera artima ir t.t.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
vaikina kuri krecia siurpas nuo romantikos galima pavadint kelmu, plugu, grybu, na ir dar ten kaip nors, palei fantazija... :]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
#24 "O vaikinus nuo jos deja siurpas krecia.. " cia tik tavo nuomone :)
Nuotraukos nėra
lexhus 5877    
Cia tiesa.. Merginos lydosi nuo romantikos. O vaikinus nuo jos deja siurpas krecia..
Robert 5878    
o jeigu is meiles ? ;]
Hug 5879    
Mergina būtų visiška debilė, jei vaikinui atsiduotų dėl romantikos...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5882    
#6 tu mane irgi jau vemt verti..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5882    
#19 Kai meile gesta padarai kanors romantisko.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5882    
#18 Cia nei meilės nei laužo nematau ;oo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5882    
Ce tiktu dar "Meile kaip lauzas - Neymesi pagalio ,uzges."
kasiakas 5883    
#16 isgert vyro? :D manau ten vyno turejo but, na seip tai teisybe sakai, tik kaikurie vyrai to nesupranta ir nesielge kaip romantikai...
arigeja 5883    
romantiką kas kaip nori tas taip supranta, ir bet kokiu atveju (turbūt ta, #2 nėra itin moteriška, arba jai vienuolika) bet kuriai merginai, moteriai visada patiks pasivaikščiot, pasiklausyt muzikos, išgert vyro or smth.
kasiakas 5883    
#6 as galvoju tau tiktu tokia romantika, pvz as tave dauzau su pagalve grojant MM - sweet dream dainai, ir dar kaikokiais keksais su kremu metau tau i veida :D
Robert 5883    
;))) visoms patinka romantika ;]]] tesiog reikia moketi ja tinkamai pavartoti, jei nera jokios traukos tarp vyro ir moters, tai aisku jokia romantika nepades ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5883    
kokosas, stumiiii :D
Ausryt 5883    
Kai užstūmiai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5883    
ji dar neapsisprendus tarp mergos ir bahuro :\/
Ausryt 5883    
Mmm man tai labai patinka romantika ;p kokie saulėlydžiai, mylimas žmogus.. pasaka (inlove) ;D
Robert 5883    
paaiskink, nelabai supratau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5883    
#2 mergos tik tos kur sototi, tai cia kaip katik prisipazinai?
Robert 5883    
cia jau principo bei skonio reikalas
chzarija 5883    
man vistiek visa ta romantika.. vemt vercia, geriau kanors linksmiau sugalvoti
Robert 5883    
sutinku taciau jeigu tu moki suzaveti tau tai nekelia problemu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5883    
gali atsisakyt tik tuo atveju jei tu jai nepatinki kaip pasnekovas , kitokio ne nebuna
Robert 5883    
nepazystu nei vienos moters kuri galetu atsisakyti romantiskos vakarienes ir kuriai tai nepatiktu
chzarija 5883    
nekenciu romantikos nors ir merga esu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5883    
jo,mergos greit atsirakina kai suvaidini meilu :D
Grįžti į viršų