Kazkokia sudiniausia demotivacija kokia maciau
|
Anonimas
5764
Anonimas
5764
Pralošėm tai pralošėm, turim būti tokie primityvūs ir urgzti? Turim mes orumo ir eisim iškelta galva už Lietuvą, prie ko čia priešai..
Anonimas
5764
Tapau rasistu
tralivali
5764
neeeeee. myliu ameriką! nors palaikiau lietuvą:D
stexas
5764
Tai čia nieko, įsivaizduokit kas pas kinus dėjosi kai laimėjo lietuviai prieš juos....
Anonimas
5764
mln*
Anonimas
5764
2.999 :P
|

