Kazkokia sudiniausia demotivacija kokia maciau
|
Anonimas
5768
Anonimas
5768
Pralošėm tai pralošėm, turim būti tokie primityvūs ir urgzti? Turim mes orumo ir eisim iškelta galva už Lietuvą, prie ko čia priešai..
Anonimas
5768
Tapau rasistu
tralivali
5768
neeeeee. myliu ameriką! nors palaikiau lietuvą:D
stexas
5768
Tai čia nieko, įsivaizduokit kas pas kinus dėjosi kai laimėjo lietuviai prieš juos....
Anonimas
5768
mln*
Anonimas
5768
2.999 :P
|

