Amerika kątik - įsigijo tris milijonus priešų.

2010.09.11 21:00 Roach
  • 13
8
milijonai,priesu,amerika







Nuotraukos nėra
Anonimas 5768    
Kazkokia sudiniausia demotivacija kokia maciau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5768    
Pralošėm tai pralošėm, turim būti tokie primityvūs ir urgzti? Turim mes orumo ir eisim iškelta galva už Lietuvą, prie ko čia priešai..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5768    
Tapau rasistu
Nuotraukos nėra
tralivali 5768    
neeeeee. myliu ameriką! nors palaikiau lietuvą:D
stexas 5768    
Tai čia nieko, įsivaizduokit kas pas kinus dėjosi kai laimėjo lietuviai prieš juos....
Nuotraukos nėra
Roach 5768    

America got - Three million new enemies
Nuotraukos nėra
Anonimas 5768    
mln*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5768    
2.999 :P
Grįžti į viršų