PUKE - Daina skirta Justinui Byberiui

2011.03.08 17:14 Rishas
  • 1
6
as, nestumiu, o, tik, stumiu



Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
Nereali daina ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
Daina tai puikiai :D
Nuotraukos nėra
Rishas 5587    
#1 Džiaukis, kad pradžioj nerodo ką jis daro :D
Nuotraukos nėra
Rishas 5587    
#2 Aš gi nestumiu, o tik stumiu. Nu nereikia stumt ant manęs. Aš nelieju ant nieko pykčio, tik ant bajerio stumiu, bet tikrai nestumiu.
belieber 5588    
Mielas sios demo autoriau,si daina tikriausiai buvo skirta tau :) nereikia islieti pykcio ant kitų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
daina skirta autoriui..;\ pasiklausiau pradzios, eminemas net slykstus pasidare :D
Grįžti į viršų