:(((((( partrenke suny ;(((( - :DDDDD pajuokavau cia piestinis xDDDDDDDDDDDDDD :DDDDDD

2011.05.16 22:39 Ret
  • 2
6
apmove, lol, nuzude







Nuotraukos nėra
Anonimas 5441    
lol sarkazmo nesupranta. +1 /b/ro
Ret 5516    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5517    
byrka tau y burna gal?
Ret 5517    
30 y 30
Nuotraukos nėra
Anonimas 5517    
Čia aukščiausiasis degradavimo lygis. :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5517    
o as nejuokausiu. Demotyvatorius - vaikas
Grįžti į viršų