Visada geriau - bandyti ir suklysti, nei visai nieko nedaryti.

2011.12.28 Rendolfas
  • 95
3
Visada geriau







Nuotraukos nėra
Anonimas 5292    
#1 tas bilas geitsas buvo dvejetukininkas, bet dabar jis yra PC genijus.. Ir TU to nepasieksi, ka jis pasieke, per visa savo gyvenima. SUPRATAI?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5292    
siaip tai pass exam reiskia islaikyti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5292    
billas buvo dvejetukininkas
Grįžti į viršų