Vis dėl to, - dar yra noro būti vienam?

2011.08.11 Rendolfas
  • 183
30
Vis dėl to,







Nuotraukos nėra
Anonimas 668    
jei nebus vaikų ,liks aistra :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 668    
jei nebus vaikų ,liks aistra :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4847    
db yra motyvacija sportuot kad ne koky liausiu susirast :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5146    
#22 pesimiste
Nuotraukos nėra
SadBoy 5153    
#25
Atsigauk durneli :D:D:D
Nuotraukos nėra
fufy 5260    
Beraštis aurotius. "vis dėlto", o ne "vis dėl to"...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5295    
taip
quisnox 5427    
Taip, yra. Neieškau merginos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5428    
pfft, tai aisku kad dar yra noro but vienai. Paziurekim: yra tokia "meile", paskui vestuves, paskui (neduok Dieve) aplimpi vaikais, aistra isnyksta, prasideda pykciai, reikia vaikus islaikyt, jiems duot "gera gyvenima", kur musu tevai svajojo toki mums duot, nors vaikai mals dar didesni suda, nei mes patys malam dabar. :)
Rocknroll 5430    
taii su kuo but su kuo?
fff 5430    
Tai su kuo tada būt ???
Nuotraukos nėra
Anonimas 5431    
o jei nebus vaikų ,liks aistra :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5432    
max pora metu tokio gyvenimo neatpirsk viso gyvenimo.... Viskas kas turi pradzia turi ir pabaiga. Aistra dings liks tik vaikai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5432    
Still here...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5432    
tikrai yra. nesamone gyvent del kitu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5433    
vienas zodis : SLYKSTU
Nuotraukos nėra
Anonimas 5433    
Vis dėlto
Nuotraukos nėra
Anonimas 5433    
aisku kad yra
Nuotraukos nėra
Anonimas 5433    
Šiaip yra to noro nes bent man tai bjauriai atrodo besibučiuojantys iš šalies
Nuotraukos nėra
Anonimas 5433    
Jobana Emotyvacija , privertė pagalvot apie gyvenimą .
Pirmyn 5433    
Kai pabuni vienas ir nebesinori but su betkuo. Bet jug tai nera noras but vienam.
satanod 5433    
taip:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5433    
Exchange of saliva. Eeek!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5433    
Galvojau ant galo bus parasyta --> o dabar mars i virtuve!
HPur 5433    
Po šitos "demo", nei šilta, nei šalta. Nors turiu vaikinų, kuriems patinku, tikrai nesiruošiu rimtai draugystėj. Juk kol jauni, gera pabūti ir su draugais. Pasilinksminti ir pan. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5433    
Vis dėl to yra noro būti vienam.
Debiliška emotyvacija, o nuotraukos tai vemt verčia.
NandP 5433    
Ne noriu būti trise xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5433    
Nevisiems lemta butii su kuo nors o gal su tokiom emotivacijos savizudybei pastumejat?
Wawe 5433    
awww, koks sudas :) Aisku kad uztenka, kazkokios debiliskos demo tikrai forever together nepadarys zmogaus.
Punceka 5433    
aww <3
Grįžti į viršų