Vis dėl to, - dar yra noro būti vienam?

2011.08.11 Rendolfas
  • 183
30
Vis dėl to,







Nuotraukos nėra
Anonimas 667    
jei nebus vaikų ,liks aistra :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 667    
jei nebus vaikų ,liks aistra :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4846    
db yra motyvacija sportuot kad ne koky liausiu susirast :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5145    
#22 pesimiste
Nuotraukos nėra
SadBoy 5151    
#25
Atsigauk durneli :D:D:D
Nuotraukos nėra
fufy 5259    
Beraštis aurotius. "vis dėlto", o ne "vis dėl to"...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5294    
taip
quisnox 5426    
Taip, yra. Neieškau merginos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5427    
pfft, tai aisku kad dar yra noro but vienai. Paziurekim: yra tokia "meile", paskui vestuves, paskui (neduok Dieve) aplimpi vaikais, aistra isnyksta, prasideda pykciai, reikia vaikus islaikyt, jiems duot "gera gyvenima", kur musu tevai svajojo toki mums duot, nors vaikai mals dar didesni suda, nei mes patys malam dabar. :)
Rocknroll 5428    
taii su kuo but su kuo?
fff 5429    
Tai su kuo tada būt ???
Nuotraukos nėra
Anonimas 5430    
o jei nebus vaikų ,liks aistra :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5431    
max pora metu tokio gyvenimo neatpirsk viso gyvenimo.... Viskas kas turi pradzia turi ir pabaiga. Aistra dings liks tik vaikai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5431    
Still here...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5431    
tikrai yra. nesamone gyvent del kitu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5432    
vienas zodis : SLYKSTU
Nuotraukos nėra
Anonimas 5432    
Vis dėlto
Nuotraukos nėra
Anonimas 5432    
aisku kad yra
Nuotraukos nėra
Anonimas 5432    
Šiaip yra to noro nes bent man tai bjauriai atrodo besibučiuojantys iš šalies
Nuotraukos nėra
Anonimas 5432    
Jobana Emotyvacija , privertė pagalvot apie gyvenimą .
Pirmyn 5432    
Kai pabuni vienas ir nebesinori but su betkuo. Bet jug tai nera noras but vienam.
satanod 5432    
taip:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5432    
Exchange of saliva. Eeek!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5432    
Galvojau ant galo bus parasyta --> o dabar mars i virtuve!
HPur 5432    
Po šitos "demo", nei šilta, nei šalta. Nors turiu vaikinų, kuriems patinku, tikrai nesiruošiu rimtai draugystėj. Juk kol jauni, gera pabūti ir su draugais. Pasilinksminti ir pan. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5432    
Vis dėl to yra noro būti vienam.
Debiliška emotyvacija, o nuotraukos tai vemt verčia.
NandP 5432    
Ne noriu būti trise xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5432    
Nevisiems lemta butii su kuo nors o gal su tokiom emotivacijos savizudybei pastumejat?
Wawe 5432    
awww, koks sudas :) Aisku kad uztenka, kazkokios debiliskos demo tikrai forever together nepadarys zmogaus.
Punceka 5432    
aww <3
Grįžti į viršų