MELAS as nesu linksmiausias -.-
Tai kada visgi tu gimęs?
Anonimas
4787
Anonimas
4988
Aistringiausias :D
Anonimas
4998
Vasaris :D
Anonimas
5001
Birželis, nu nė velio nesu rimtuolė :D
Anonimas
5001
Sausis
Anonimas
5001
spalis
Anonimas
5001
spalis... gimes būt visur tobulu ^^
Anonimas
5002
ble, o mano menesio turbut nera.
Anonimas
5003
nx mieliausias? :D, tikejaus bet ko tik ne to :D
Anonimas
5003
dimiau buti graziause
dewaperang
5003
grazuolis :]
Anonimas
5003
as gimes buti duxu.
Anonimas
5003
Rugpjuti ;D
Anonimas
5003
as sausi gimes :P
Anonimas
5003
Neša į astrologiją.. :))
coliuke_
5003
#4 Nes antraštėj toks klausimas yra. :D
TheMinDe
5003
ir bl kodel visiem atrodo kad visiem labai idomu koki menesi jus esat gime...?
Anonimas
5003
NESAMONE
coliuke_
5004
Kovas.
bujojus
5004
LAPKRITIS. CHALLENGE??
|

