ka reiskia tas zodis?
Po Čeliabinsko įvykio - visas pasaulis meteoritus pradėjo vadinti „NIHUJASEBE“
Anonimas
4843
Povilas Cicėnas
4845
#3 Čialiabinsko vyrai tokie kieti, kad atmušė meteoritą
Anonimas
4846
aa chuijnia!!!!
Catenas
4846
Čialiabinsko vyrai tokie kieti, kad jiems čia buvo tik eilinis meteoritas...
Anonimas
4847
#1 Tai jau būtų nebe paprastas "Nihujasebe", o "Votetada Nihujasebe"
Negalibuti
4847
Įdomu, kaip būtų galima pavadinti Apofį.
|

