buu nei vienas nepanasus
Pieštuką jie valdo geriau, - nei aš fotoaparatą
Anonimas
5171
Anonimas
5171
ne su pieštuku čia, o su PS :P
Anonimas
5171
Taaaaaaaaaa subinike ;)
Anonimas
5171
oho
Nebelwerfer
5171
Animacijoje nepastebejau, kad Ki turi toki pasturgali :D
molotovas
5171
graziai nupiesta 2 is apaciios ;PPppp~~~
Anonimas
5171
Taip mokančius piešti žmones aš laikau tikrais talentais. Nes į jų nupieštus piešinius daug maloniau žiūrėt nei į nuotraukas
Anonimas
5171
pasiseke krilinui
|

