m.demotyvacija.lt/manai-kad-ir-taip-gyveni-beprasmiskai-1473130.html
Paspaustum?
paramatas
5053
Anonimas
5058
Ne, nes jokio malonumo sedėt darbe vasarą, tad pagaliau ruduo bus :)
Anonimas
5058
1000000.. kartų paspausčiau :oooo
Anonimas
5058
Ne, nes praleidau gerai laika :)
xxernexx
5058
O taip
Anonimas
5058
REPEAT
Anonimas
5058
Nespausčiau :)
Anonimas
5058
ne nes zaisdamas minecrafta daug pasiekiau o tada viskas dingtu
Anonimas
5058
Galbut, bet ne visa
Anonimas
5058
ne
Anonimas
5059
#2 As ir ne.
Anonimas
5059
ne.
Anonimas
5059
Nepasispaudžia :/
|

