m.demotyvacija.lt/manai-kad-ir-taip-gyveni-beprasmiskai-1473130.html
Paspaustum?
paramatas
5049
Anonimas
5053
Ne, nes jokio malonumo sedėt darbe vasarą, tad pagaliau ruduo bus :)
Anonimas
5054
1000000.. kartų paspausčiau :oooo
Anonimas
5054
Ne, nes praleidau gerai laika :)
xxernexx
5054
O taip
Anonimas
5054
REPEAT
Anonimas
5054
Nespausčiau :)
Anonimas
5054
ne nes zaisdamas minecrafta daug pasiekiau o tada viskas dingtu
Anonimas
5054
Galbut, bet ne visa
Anonimas
5054
ne
Anonimas
5054
#2 As ir ne.
Anonimas
5055
ne.
Anonimas
5055
Nepasispaudžia :/
|

