vargsti delioji kuba aklas ir sudeliojas pasijauti dar labiau apgailetinas .... NES TU NEMATAI
Pasiteisinimas silpnųjų savybė. - Stiprus visada ras būdą pasiekti savo tikslą
Anonimas
5541
kobebraintas
5541
visi rastai vienodi
Anonimas
5543
#1 susidegink
Anonimas
5543
komentuotojai didieji tai geriau uz wisas demo kai amzinai :D
Gintaute
5547
#10 neapsisik is laimes.
NesTaiPaprasta
5552
123, na taip. bet ka jau padarysi su juo...
NesTaiPaprasta
5552
123, na taip. bet ka jau padarysi su juo...
Anonimas
5552
pyderastas slykstus #4 yra jau ne pirma karta pastebiu
Anonimas
5552
rubiko kubas akliesiems, tokio dar nemačiau... šeip pasigirsiu spalvotą susuku per 1 min :)
Teenagor
5552
#4 sick.
Apsiverkit
5552
Sutinku, Hitleris yra mano įkvėpimas.
Spameris
5552
#1 Kirsk atgal, nestovėk kaip grybas!
Genijus
5552
#1 Ta prasme ima ir iskerta? Tai ginkis, nepasiduok kita karta :)
Popo
5552
CIA VISAI NE I TEMA, BET SITO TINKLALAPIO SISTEMA TOKIA AFIGENA, KAD KAI NORIU IKELTI DEMO MANE ISKERTA NUMETA I MANO PROFILI IR NIEKO NEDUODA PADARYT.
|


