as pasijimciau pagali perbraukciau ir kelias laisvas
Pasirink: - Praeini pro šį tarpą arba palaižai bomžui kiaušus
Anonimas
4640
Anonimas
5071
#17 tu žinai ką reiškia žodis "FOBIJA"????
Anonimas
5071
Ko čia bijot tų vorų? Jei tik nenuodingi tai drąsiai einu per voratinklius :D
Anonimas
5072
#14 tai laizyk bomzo kiausus
Anonimas
5072
tikrai nezadu kiaushu laizyt ! fufufufuf!
coliuke_
5072
#13 Ten trolis, bandantis pavogt mano tapatybę. :D
Anonimas
5072
#4 wow, coliuke :D
Firework
5072
Renkuosi arba :D bet jei šiaip, tai vorų visiškai nebijau ;]
Anonimas
5072
#10 Muilas ir vanduo - laizyk i sveikata
Anonimas
5072
Ziebtuvelis - voratinklis lengvai dega
Anonimas
5072
Renkuosi... c varianta.
Anonimas
5072
renkuosi peršokti per šita ir isparditi bomžui kiaušus
Panvezys
5072
pzdc. Kvailesnės demotyvacijos nesu matęs. Kas dar gali tokias tvirtint? Gydykitės
Anonimas
5072
d 9usk gaidyus
Anonimas
5072
Nieko nesirenku ir apeinu aplink.
Anonimas
5072
Jo, as irgi megstu kiausus bomzu
Anonimas
5072
renkuos palaizyti sita tarpa
Anonimas
5072
Kad ir kaip šlykštu būtų pripažinti renkuosi kiaušus.
Anonimas
5072
O gal tu esi tiesiog duhas,kad duodi tokius pasirinkimus?
|

