O tu šiltų rūbų pasiėmei? - - Aga, 7 butelius.

2012.09.11 Rendolfas
  • 26
2
O tu šiltų rūbų pasiėmei?







Nuotraukos nėra
Anonimas 4939    
Matosi, kad tikri pijokai. Kai oras pakankamai šiltas, kad būtų galima taip plonai rengtis, joks protingas žmogus nelips ant ledo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5034    
apsoliutas valdo XD
Grįžti į viršų