aišku
O kad vyrai - taip žiūrėtų į moters intelektą.
Anonimas
5056
Anonimas
5080
Kad jos taip rodytu savo intelekta
Anonimas
5133
Tai tegu jį ir demonstruoja, tada ir žiūrėsim.
Anonimas
5197
NUoriu paliest... :(
Anonimas
5208
tada zmonija isnyktu :D
ipdy
5364
Tokio nerasta!
Anonimas
5368
Uoj ble nerdė kažkokia parašė stora noliferė tipo išsilavinus. Pasiskaitykit apie žmogaus, o ypač vyro prigimtį, nu nerasit vyro kuriam nepatiktų daili mergina, eikit pavalgykit dar čipsų ir sėdėkit prie pc sūtraukos, vaikai kažkokie, nueikit į mokyklą, pas bio mokytoją paklauskit, gal paaiškins.
Anonimas
5368
O kad moterys turetu toki intelekta...
Mr.Troll
5369
Koks dar moters intelektas? Tai tik mitas. Svarbiausiai papai ir sikna.
Anonimas
5369
O KAIP GALIMA ZIURET I INTELEKTA?
Anonimas
5369
Neziurim nes nera tokio.
Anonimas
5369
Uztektu atsiverst kokia istorijos knyga ir pamatytum...
grafauskas
5369
O vyrai turi? Niekad dar nemaciau intelektu pasizymincio vyro.
Anonimas
5369
sitas uzpakaliukas fotkei tikrai neturi intelekto, gerai pasake Punceka
Anonimas
5369
i ka toki spoksot?
Anonimas
5369
ne visos jo turi tiek, kad būtų verta žiūrėt.
Taute
5369
Intelektualės gi atsirado..
timeless
5369
O moterys dar toki turi :O ?
Punceka
5370
Kai neturi ką parodyti, imi rodyti tai. :) va tau ir visas intelektas.
|

