#7 o jop kaskam fsihoze gal tu kokiu vaistu isgerk pradedant nuo magnio nes bsk fsihoze bicas su galva negera ? :D ...
Nori nusimyžt? - - Mokėk, didvyri.
Anonimas
5175
Anonimas
5175
hyperpacas > E tu ryzas neachujelink cia ,nes pats griovi su pagaliu siknoj gulesi urode
Anonimas
5212
nesiimsiu :D
hyperpacas
5212
tai ir pasilaikyk sau, ble kelininkas atsirado, tuoj griovy gules...
Anonimas
5212
ne, čia frazė iš kelyje II
hyperpacas
5212
#3 cia man?
Anonimas
5212
TuRRRi problemų?
hyperpacas
5212
#1 nx kisat tas nesamones? Pasigausiu nukentesi!
|

