Neperšokęs lovos - nesakyk OP!

2012.10.18 Rendolfas
  • 27
3
Neperšokęs lovos



Nuotraukos nėra
Anonimas 4993    
#1 Ir turėtum išlepusį šunį. Po tokių nesąmonių šuns gailėti nereikia, nes paskui pasidarys neatsargus ir nepaklusnus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4995    
Mano mažutis :*
Nuotraukos nėra
Anonimas 4997    
:) Aš tai paglostyčiau vargšiuką...
Grįžti į viršų