,, gadinti ora ,, prie merginos , tai jos negerbti? kas taip sugalvojo ?
Moteris yra tavo tada, - kai nesigėdija prie tavęs nusirengti. Vyras yra tavo tada, kai prie tavęs bezda.
Anonimas
5137
Tomax
5156
Sakyčiau... Visiška nesąmonė
Anonimas
5156
Na jei moteris tavo, tai tada bezdėt, riaugėt, šikt kur papuola galima. Kultūros ir išsilavinimo stoka.
Anonimas
5156
Susipažinai per grupinį sex? :D
Ignassin
5156
#1 Vadinasi jos negerbi ir kad nelaikai savo pana- tikrai nebūsi jos įsimylėjęs ;)
Anonimas
5156
su pana susipazinau visiskai nusirenge po 2 savaiciu ir ka? tipo isimilejo jau? viskas priklauso nuo zmogaus. o jei man ant mergos px tada bezdesiu drasiai, ir tikrai nebusiu isimylejas.
|

