Pagarbiai,Duona.
Mano gyvenimas tavo rankose. - Tavo gyvenimas - mano.
Anonimas
5535
Anonimas
5540
Pirma mintis... Varpa?
Anonimas
5542
palabyvy
povilasq
5542
o man labiau is sulciu varomi patinka :[
Usagi
5542
+
Teenagor
5543
am, so??
Ex02r
5543
Čia toks dalykas. Prišikai - traša. Užaugo grūdas ... suvalgei duoną - maistas. Vėl prišikai... Gyvenimo ratas. Nebus šūdo, nebus ir grūdo.
blackdist
5543
O Jūs nepamąstot, kad iš "rugio" ir degtinę daro? ;D
Anonimas
5543
Čia ta prasme, kad jeigu neužauginsi nebus ko valgyt, nebus ko valgyt negyvensi..
Rama18
5543
Visi priklauso nuo VARPOS. logiska.
Ugh
5543
Nežinau dėl ko, bet pagalvojau taip pat kaip ir #1 ;D
Anonimas
5543
Mano rankose mano alus ir man px ;D
Punceka
5543
Prie to, kad iš kviečių, rūgių ir kitų javų, jums daroma duona.
nknezinau
5543
tai cia tipo nuo rugio priklausomas?;D
Anonimas
5543
Grūdas - degtinės simbolis.
Anonimas
5543
123 - pritariu, prie ko cia tas grudas?
Anonimas
5543
pri ciom cia tas grudas?
Ex02r
5543
nuo varpos priklausai
|

