Gera humoro jausma turi baxurelis. O daugelis nesupranta, jog jis prikolina. Galvoja, kad rimtai paplaukes. Daugelis cia neturi jokio humoro jausmo. Gaila man jusu. O siena tikrai grazi :D
Lietuviais esame mes gimę, - ir troliais turime išlikt!
Anonimas
5101
Anonimas
5110
skaiste kalvaityte #7
Anonimas
5110
Kaip ji per fb pasivadinus? Pasikviest noriu xD
Anonimas
5111
Uzskaitau :D
Anonimas
5111
zalgirio fane
Anonimas
5115
#2 tai susikurk
Anonimas
5115
geras :D
Anonimas
5115
tureciau feisbuka pakviesciau i draugus...deja....
Anonimas
5115
Gerulis :D
|

